Pro chytré hlavy - Objevitelské soboty

15. 2. 2020

Objevitelské soboty opět nabízejí kupu zajímavých workshopů pro tři věkové kategorie: 5 - 7, 8 - 10 a 11 - 14 let, děti si mohou vybrat až tři témata. Termíny hradeckých sobot jsou 15. února, 14. března, 25. dubna, 23. května, 6. června, akce proběhne opět na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové, je vhodná pro všechny zvídavé a zvědavé děti.

Jarní Objevitelské soboty jsou tu!

 

Registrace jsou již otevřeny, první sobota proběhne v půli února.

 

Objevitelské soboty opět nabízejí kupu zajímavých workshopů pro tři věkové kategorie: 5 - 7, 8 - 10 a 11 - 14 let, děti si mohou vybrat až tři témata. Termíny hradeckých sobot jsou 15. února, 14. března, 25. dubna, 23. května, 6. června, akce proběhne opět na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové, je vhodná pro všechny zvídavé a zvědavé děti.  

 

Nabídku kurzů, bližší informace a možnost přihlášení naleznete na tomto webu: 

https://www.ctm-academy.cz/objevitelske-soboty

 

Hradecké Objevitelské soboty pořádá Centrum pro talentovanou mládež společně s Krajskou sítí podpory nadání NPI ČR (dříve NIDV) a Biskupským gymnáziem, jejichž lektorský tým posílili kolegové ze SŠ a VOŠ aplikované kybernetiky, UHK, UK, Gymnázia J. K. Tyla, Technecia Rosice n. Labem, divadla improvizace B.I.Z.O.N.I. a mnozí další. 

 

Dotazy mohou zájemci směřovat na: marketa.paleckova@npicr.cz,

tel. 778 546 754. 

 

 

Markéta Palečková

Krajské sítě podpory nadání v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

 

Mgr. Markéta Palečková

Metodik pro vzdělávání

Koordinátor podpory nadání

Regionální garant CISKOM 

 

 

foto