26. 6. 2026
3. ročník družinového výšlapu na Zbožnov
S dětmi jsme úspěšně absolvovali náš závěrečný družinový výšlap na Zbožnov. Cestou jsme si zahráli napínavou šipkovanou a za odměnu si pak dopřáli skvělý melounový piknik. Nechybělo ani společné focení u vyřezávaných draků. Nakonec jsme si užili parádní občerstvení na Sodomkově statku a plní sil a energie jsme se vrátili zpátky do školy